Apartamento Espacoso Bairro Piracicamirim
Binnen 4 km afstand van 2-slaapkamer Apartamento Espacoso Bairro Piracicamirim Piracicaba vindt u Capela Monte Alegre.
Een wandeling van 30 minuten brengt u naar het centrum van Piracicaba.
Dit appartement van 70 m² heeft 1 badkamer. Daarnaast zijn er handdoeken aanwezig in de badkamer.
Geniet van een complete keuken in dit appartement met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei voor uw gemak.
- Locale bezienswaardigheiden
- Shopping Center Cidade Alta2,4 km
- ECPA - Esporte Clube Piracicabano de Automobilismo3 km
- Alto Do Mirante2,3 km
- Praça da Bandeira2,3 km
- Microcamp Piracicaba3,2 km
- Prefeitura do Campus3,2 km
- Varejao Municipal do 1º de Maio1,4 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos75 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Espacoso Bairro Piracicamirim in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Apartamento Espacoso Bairro Piracicamirim naar het stadscentrum te komen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apartamento Espacoso Bairro Piracicamirim?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apartamento Espacoso Bairro Piracicamirim. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento Espacoso Bairro Piracicamirim?
Apartamento Espacoso Bairro Piracicamirim bestaat uit 70 vierkante meter.